Сабвуфер Triangle THETIS 380
Фото 8 |
Triangle THETIS 380
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:фазоінверторний
Потужність:350 Вт
Частотний діапазон:20 – 120 Гц
Сабвуфер працює за принципом фазоінвертора, розширюючи смугу пропускання навіть за низької гучності. Завдяки ламінарному порту шум повітряного потоку значно знижується порівняно з класичним трубчастим портом.
Всі характеристики
Характеристики THETIS 380
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Triangle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Triangle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Triangle THETIS 380
Усі ціни 11 →Сабвуфер Triangle Thetis 380 Subwoofer Black 44702852 | 52 000 грн. |
Домашній кінотеатр Triangle Thetis 380 Czarny | 73 226 грн. |
Triangle Thetis 380 Czarny | 71 440 грн. |
Triangle Thetis 380 Czarny | 73 226 грн. |
Сабвуфер Triangle Thetis 380 Black High Gloss | 50 700 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →