Праска з парогенератором TRISTAR ST-8917
Відео 1Фото 11 |
TRISTAR ST-8917 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TRISTAR 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TRISTAR.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TRISTAR ST-8917
Усі ціни 8 →Tristar ST-8917 | 3 459 грн. |
Парогенератор Tristar ST-8917 | 2 991 грн. |
Парова система TRISTAR ST-8917 | 2 669 грн. |
Парова система TRISTAR ST-8917 | 2 569 грн. |
Парова система TRISTAR ST-8917 | 2 569 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →