Прасувальна дошка Dogrular House Plus IB-1006 (UBS15026)
Фото 3 |
Dogrular House Plus IB-1006 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular House Plus IB-1006
Усі ціни 14 →Дошка прасувальна Dogrular IB-1006 | 1 599 грн. |
Dogrular IB-1006-PLUG HOUSEPLUS з розеткою 110*33см IB-1006-PLUGHOUSEPLUSз | 1 980 грн. |
Дошка прасувальна HOUSEPLUS IB-1006-PLUG | 1 779 грн. |
Прасувальна дошка Dogrular з додатковим чохлом 110 x 33 см (IB-1006-PLUG-P | 1 963 грн. |
Dogrular HOUSEPLUS IB 1006 цільнометал/з перфорацією 33*110 см HOUSEPLUSIB | 1 599 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →