Прасувальна дошка Dogrular Perilla Silvia (15030)
Dogrular Perilla Silvia |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dogrular 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dogrular.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dogrular Perilla Silvia
Усі ціни 10 →Дошка для прасування Dogrular Silvia | 1 899 грн. |
Дошка для прасування Dogrular SILVIA 15030 | 1 749 грн. |
Дошка для прасування Dogrular Silvia | 2 269 грн. |
Дошка для прасування Dogrular SILVIA 112*36см, серо-блакитний (15030-SILVE | 2 000 грн. |
Дошка для прасування Dogrular SILVIA 112*36см з розеткою, серо-блакитний ( | 1 755 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →