Теплова гармата Trotec TDS 10 C (1.410.000.090)
Фото 5 |
Trotec TDS 10 C 2 кВт 1ф (230 В) 3 кВт 1ф (230 В) |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trotec TDS 10 C
Усі ціни 7 →Trotec Trotec TDS 10 C | 1 760 грн. |
Тепловая пушка электрическая Trotec Tds 10 C | 1 648 грн. |
Trotec TDS 10С TDS10С | 1 565 грн. |
TROTEC TDS 10C | 1 690 грн. |
Теплова гармата Trotec TDS 10 C | 1 508 грн. |
Теплова гармата Trotec TDS 10 C | 1 680 грн. |
Обігрівач TROTEC TDS 10 C | 1 741 грн. |
Модификації Trotec TDS 10 C
Ціни на Trotec TDS 10 C |
---|---|---|---|---|
Trotec TDS 10 C | від 1 508 грн. | 7 пропозицій | ||
Trotec TDS 20 C | від 1 670 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →