Конвектор Trotec TIH 1100 S 1.1 кВт (1.410.003.018)
Фото 4 |
Trotec TIH 1100 S 0.58 кВт1.1 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trotec 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trotec.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Trotec TIH 1100 S
Ціни на Trotec TIH 1100 S |
---|---|---|---|---|
Trotec TIH 500 S 0.58 кВт | від 7 014 грн. | 1 пропозиція | ||
Trotec TIH 900 S 0.9 кВт | від 13 120 грн. | 1 пропозиція | ||
Trotec TIH 1100 S 1.1 кВт | від 13 776 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →