Підставка для ноутбука Trust Cooling Stand GXT 1125 (23581)
Відео 5Фото 5 |
Trust Cooling Stand GXT 1125 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Cooling Stand GXT 1125
Усі ціни 44 →Підставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno 17.3" Blue LED Black (23581) | 1 189 грн. |
Подставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno 17.3" BLUE LED (Black) 23581TRU | 1 299 грн. |
TRUST GXT 1125 Quno (17.3") Blue LED Black (23581) | 1 229 грн. |
Підставка для ноутбука Trust GXT 1125 Quno Laptop Cooling Stand (23581) | 1 499 грн. |
Доброго дня всім, цікава тема новинка від TRUST хоча торік купував у Польщі цю підставку під маркуванням "Genesis Oxid 550". Ну... І так підставка своїх грошей коштує, гумові упори для ноуту, які не ламаються на відміну від відкидних упорів для ноутбуків. Ґрати з алюмінію. 5 вентиляторів. Ну і в моєму випадку підсвічування червоне а тут синє. Хм з мінусів з часом довелося у великого кулера підрізати три лопаті кусачками для нігтів тому що вони чіпляли грати і стопорився вентилятор, і довелося розібрати вентилятор і підкласти гумове кільце щоб підняти кулер щоб не чіпляв грати. Так само і за вентиляторів приблизно раз на пів року потрібно розбирати і чистити кулера і змащувати спеціальним маслом (назви не пам'ятаю брат набрав шприц цього мастила) так як починають гудіти що сильно дратує. Николай: користуюся Trust Cooling Stand GXT 1125 більше року |
Комп'ютерна Периферія Trust відрізняється доступною вартістю, але при цьому здатна запропонувати користувальницькій аудиторії високу якість і прекрасно справляється з усіма покладеними на неї завданнями. Кращий тому приклад - охолоджуюча підставка для ноутбуків Cooling Stand GXT 1125.
Злагоджений квінтет
У центрі уваги моделі знаходиться значних розмірів кулер, що розташовується у верхньому сегменті підставки. Діаметр головного вентилятора становить 130 мм, пліч-о-пліч з ним «дмуть» чотири кулера поменше (50 мм в діаметрі). Злагоджений обдув квінтету вентиляторів дозволяє збити температуру ноутбука приблизно на 10 °С.ось тільки в моделі не реалізована регулювання їх оборотів і відключення окремих кулерів. Вимкнути можна всю підставку цілком.
Регулювання висоти
Паркомісцем лептопа на поверхні підставки служить майданчик з перфорованого алюмінію. На неї стають портативні комп'ютери з розмірами екрану до 17.3 дюймів. Окремо виділяється можливість регулювання кута підставки по висоті до 190 мм. Регулювання налаштовується металевою рамкою, що вставляється в пази на нижній частині корпусу девайса. А бонусом до підставки додається Кріплення-тримач для смартфона.
М'яке підсвічування
Примітна риса дизайну Trust Cooling Stand GXT 1125 — м'яке синє підсвічування вентиляторів зсередини. На жаль, регулювати яскравість або прибрати підсвічування зовсім не вийде. Також по частині претензій до моделі предьявляется підвищений поріг гучності (в розрізі однолітків), обумовлюваний вищезгаданим відсутністю регулювання обертів обертання кулерів. Та й поміститься підставка не в кожен рюкзак. Її краще використовувати в якості стаціонарного пристрою вдома або в офісі.