Мишка
Trust GXT 144 Rexx Vertical (22991)
Відео 7Фото 10 |
Trust GXT 144 Rexx Vertical |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 144 Rexx Vertical
Усі ціни 47 →Trust GXT 144 Rexx Vertical (22991) Black 22991 | 1 299 грн. |
Миша Trust GXT144 REXX Ergonomic Black (22991TRUST) | 1 299 грн. |
Вертикальна ігрова мишка Trust GXT 144 Rexx Чорна pdiscount | 546 грн. |
Мишка Trust Gxt 144 Rexx Vertical (22991) | 1 260 грн. |
Мышь Trust Gxt 144 Rexx Vertical (22991) | 1 208 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →