Мишка
Trust GXT 926 Redex II (25126)
Відео 1Фото 11 |
Trust GXT 926 Redex II |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Trust GXT 926 Redex II
Усі ціни 16 →Мышь Trust Gxt 926 Redex Ii Black (25126) | 1 035 грн. |
Мишка Trust Gxt 926 Redex Ii Black (25126) | 1 080 грн. |
Ігрова миша TRUST GXT 926 REDEX II WL Black (25126TRUST) | 1 199 грн. |
Ігрова миша Trust GXT 926 REDEX II WL Black (25126TRUST) 25126TRUST | 1 199 грн. |
Миша Trust GXT 926 Redex II Rechargeable Wireless Gaming Mouse (25126) | 1 199 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →