Підставка для ноутбука Trust Cooling Stand GXT 220 (20159)
Відео 6Фото 12 |
Trust Cooling Stand GXT 220 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Cooling Stand GXT 220
Усі ціни 30 →Підставка для ноутбука Trust GXT 220 Notebook Cooling Stand (20159) | 649 грн. |
Подставка под ноутбук Trust GXT 220 KUZO COOLING STAND 20159 | 691 грн. |
Trust GXT 220 Kuzo Laptop Cooling Stand 20159 | 569 грн. |
TRUST GXT 220 Kuzo Notebook Cooling Stand (20159) Black 20159 | 649 грн. |
Підставка до ноутбука Trust GXT 220 Kuzo Laptop Cooling Stand (20159) 2015 | 649 грн. |
Для 17-дюймових ноутбуків
Trust GXT 220 — це досить стильна підставка, розрахована на ноутбуки з діагоналлю екрану аж до 17 дюймів. Система активного охолодження реалізована у вигляді одного великого кулера діаметром 170 мм, який працює на частоті до 1400 об/хв, що є хорошим показником. Вентилятор створює мінімум шуму, і водночас добре охолоджує ноутбук, оберігаючи його від перегріву навіть при підвищених навантаженнях. А завдяки червоним підсвічуванням вентилятора підставка GXT 220 виглядає справжнім геймерським аксесуаром.
Не ковзає і не бовтається
Аксесуар підключається до ноутбука через порт USB, розташований на задній стороні підставки. Кабель в комплекті досить довгий, тому надлишки дроту можна заховати в спеціальний утримувач на днище. Сам ноутбук надійно фіксується на посадковій площадці і взагалі не ковзає. Все це дозволяє, наприклад, вільно покласти підставку з ноутбуком на живіт і не переживати про те, що він нагріється, навіть якщо запустити досить вимогливу гру.
Один активний кулер
Ніжки тут, на жаль, не регулюються, що дещо ускладнює використання підставки на м'яких поверхнях. Також не радує відсутність додаткового USB-роз'єму. Третій момент скоріше не мінус, а особливість. Через те, що кулер всього один, основний повітряний потік розподіляється ближче до центру дна, а до країв доходить слабкіше. Через цієї особливості Trust GXT 220 не дуже підійде для гарячих ноутбуків, які особливо сильно гріються по краях. Якщо ж це не ваш випадок, то беріть GXT 220 сміливо — підставка вийшла стильним, зручним, недорогої і надійної, про що говорять і наші тести, і відгуки в мережі.