Powerbank Trust Primo Eco 15000 (24677)
Відео 3Фото 8 |
Trust Primo Eco 15000 |
|
Powerbank-акумулятор торгової марки Trust можна зарахувати до рішень початкового цінового сегмента. Усередині текстурованого (зручного для хвату) пластикового корпусу знаходиться літій-іонна батарея на 15 000 мАгод (56 Вт*год), яка з урахуванням втрат на перетворення енергії гарантовано віддасть підключеним гаджетам 9.4 тисяч мАгод. Відповідно, такої реальної ємності вистачить, щоб щонайменше одноразово зарядити від 0 до 100% будь-який сучасний планшет з екраном 10 дюймів або до 2 разів – актуальні сьогодні смартфони (а припустимо Apple iPhone 12 – усі три рази).
Портативна акумуляторна батарея Trust Primo Eco 15000 розрахована щонайменше на 500 робочих циклів, при цьому час зарядки самого повербанку становить близько 9 годин. Набір портів підключення представлений чотирма роз'ємами, включаючи пару виходів USB A, вхід microUSB (з комплектним дротом до нього) та двонаправлений ходовий Type-C. Максимальна вихідна потужність становить 15 Вт, що вважатимуться гідним, але щодо невисоким значенням. Варто також зазначити, що у продажу зустрічаються споріднені варіації іншої ємності, у тому числі на 10 та 20 тисяч мАгод.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Eco 15000
Усі ціни 17 →Портативний акумулятор Trust Primo Eco 15000 mAh Black (24677TRUST) 24677T | 599 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Trust Primo 15000 mAh ECO Black (24677) | 469 грн. |
Trust Trust Primo ECO 15000 mAh Black (24677) 24677 | 1 199 грн. |
Портативное зарядное устройство для Trust Primo ECO 5000 mAh Black 24677 | 503 грн. |
Зовнішній акумулятор Trust Primo ECO 15000mAh 15W Type-C Black (24677) 246 | 1 199 грн. |
Якісний зовнішній акумулятор від Європейського бренду , супер тонкий, наявність світлового індикатора рівня заряду ,достатня ємність для заряджання кількох пристроїв одночасно Супер тонкий, можна заряджати кілька пристроїв одночасно, світловий індикатор рівня заряду, інтелектуальне визначення заряду,захист від різних перешкод, і звісно ціна Нічого все добре MaNforAndroiD : користуюся Trust Primo Eco 10000 кілька місяців |
Модификації Trust Primo Eco 15000
Ціни на Trust Primo Eco 15000 |
---|---|---|---|---|
Trust Primo Eco 10000 | від 499 грн. | 39 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 15000 | від 469 грн. | 17 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 20000 | від 788 грн. | 34 пропозиції |