Powerbank Trust Primo Eco 20000 (24676)
Відео 3Фото 5 |
Trust Primo Eco 20000 |
|
Портативний акумулятор у «стрункому» корпусі товщиною 22 мм і вагою близько 430 г. Модель обладнана літій-полімерною батареєю на 20000 мАгод, реально ж на підключені гаджети вона здатна передати 12600 мАгод ємності. Акумулятор пристрою витримує понад 500 циклів заряду/розряду без суттєвого просідання початкової ємності. Вихідні порти на борту Trust Primo Eco 20000 представлені одним USB type С із зарядною потужністю 15 Вт та двома USB-A (кожен по 12 Вт).
Заряджається повербанк через роз'єм microUSB і вищезгаданий USB type С (цей порт двобічний). В середньому на повну процедуру зарядки портативної батареї витрачається до 12 годин. Powerbank може 2 – 3 рази зарядити середньостатистичний Android-смартфон і 3 – 4 рази «яблучні» телефони (iPhone). Контроль заряду внутрішньої батареї повербанка покладено на лампочки-індикатори. Також у моделі передбачається комплексна система захисту від перезаряду, перевантаження по струму, перерозряду, перегрівання та коротких замикань. Приставка Eco в назві пристрою говорить про те, що мобільна батарея виготовлена з перероблених матеріалів із турботою про довкілля.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Eco 20000
Усі ціни 33 →Портативний акумулятор Trust Primo Eco 20000 mAh Black (24676TRUST) 24676T | 799 грн. |
Primo ECO 20000 mAh Black (24676) | 799 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Trust Primo 20000 mAh ECO Black (24676) | 788 грн. |
Primo ECO 20000 mAh Black (24676) | 799 грн. |
Trust Trust Primo ECO 20000 mAh Blue | 1 149 грн. |
Якісний зовнішній акумулятор від Європейського бренду , супер тонкий, наявність світлового індикатора рівня заряду ,достатня ємність для заряджання кількох пристроїв одночасно Супер тонкий, можна заряджати кілька пристроїв одночасно, світловий індикатор рівня заряду, інтелектуальне визначення заряду,захист від різних перешкод, і звісно ціна Нічого все добре MaNforAndroiD : користуюся Trust Primo Eco 10000 кілька місяців |
Модификації Trust Primo Eco 20000
Ціни на Trust Primo Eco 20000 |
---|---|---|---|---|
Trust Primo Eco 10000 | від 499 грн. | 40 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 15000 | від 469 грн. | 19 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 20000 | від 788 грн. | 33 пропозиції |