Powerbank Trust Primo Eco 10000
Відео 3Фото 7 |
Trust Primo Eco 10000 |
|
Портативний зарядний пристрій з літій-іонним джерелом живлення ємністю 10000 мАгод. З цієї цифри необхідно відняти втрати при перетворенні енергії до 5-вольтової робочої напруги USB-шини - реально на гаджети акумулятор пристрою здатний видати близько 6300 мАгод ємності. Батарея повербанку розрахована приблизно на 500 циклів заряду/розряду. Порти підключення в конструкції Trust Primo Eco 10000 представлені одним двостороннім USB type C з вихідною потужністю 15 Вт, двома вихідними USB A з параметрами напруги та струму 5 В/2.4 А (12 Вт), одним вхідним microUSB для заряджання самого Powerbank-акумулятора.
У середньому процес заповнення енергетичних запасів у осередках батареї пристрою займає до 6 годин. Індикатором рівня зарядки акумулятора є чотири LED-лампочки на одній з довгих бічних граней корпусу. Зібрано модель в компактному корпусі товщиною 15 мм, а важить повербанк близько 240 г. Він займає мінімум місця і може використовуватися на повсякденній основі як мобільне джерело енергії для зарядки гаджетів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Trust 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Trust.
Купити Trust Primo Eco 10000
Усі ціни 40 →Портативний акумулятор Trust Primo ECO 10000 mAh Black (24678TRUST) 24678T | 702 грн. |
TRUST Primo ECO 10000 mAh Black (24678TRUST) | 702 грн. |
Trust Trust Primo ECO 10000 mAh Black | 799 грн. |
Портативное зарядное устройство для Trust Primo ECO 10000 mAh Black 24678 | 729 грн. |
Якісний зовнішній акумулятор від Європейського бренду , супер тонкий, наявність світлового індикатора рівня заряду ,достатня ємність для заряджання кількох пристроїв одночасно Супер тонкий, можна заряджати кілька пристроїв одночасно, світловий індикатор рівня заряду, інтелектуальне визначення заряду,захист від різних перешкод, і звісно ціна Нічого все добре MaNforAndroiD : користуюся Trust Primo Eco 10000 кілька місяців |
Модификації Trust Primo Eco 10000
Ціни на Trust Primo Eco 10000 |
---|---|---|---|---|
Trust Primo Eco 10000 | від 499 грн. | 40 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 15000 | від 469 грн. | 19 пропозицій | ||
Trust Primo Eco 20000 | від 788 грн. | 35 пропозицій |