Чохол UAG Plyo Pro Magnetic for Galaxy S24 Ultra
UAG Plyo Pro Magnetic for Galaxy S24 Ultra |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
|
| Аксесуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Plyo Pro Ice/Olive (2144311143Сумісність: Samsung S928 Galaxy S24 Ultra / Тип: накладка на заднюю часть / Матеріал: TPU (термополиуретан) и поликарбонат /... щеКолір: зеленый / Плівка в комплекті: нет Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | | 1 999 грн. | | |
|
| Аксессуар для смартфона Urban Armor Gear Uag Plyo Pro Ice/Olive (214431114Совместимость: Samsung S928 Galaxy S24 Ultra / Тип: накладка на заднюю часть / Материал: TPU (термополиуретан) и поликарбонат... ще/ Цвет: зеленый / Пленка в комплекте: нет ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | | 1 999 грн. | | |
|
| Чехол uag для Samsung Galaxy s24 Ultra, Plyo Pro, Ice/Olive 214431114372Особенности:
- Ударопоглощающая ультралегкая композитная конструкция, мягкие амортизирующие края.
- Кнопки увеличен... щеного размера.
- Легкий доступ к экрану и портам.
- Фото без бликов, звук без искажений.
- Встроенный магнитный модуль для беспроводной зарядки
- Основные
- Тип: чехол
- Совместимость: Samsung Galaxy S24 Ultra
- Защита корпуса: защита от потертостей, царапин, сколов, от пыли, от ударов, от падений
- Дополнительно
- Цвет: оливковый
- Упаковка:
- Ширина: 12 см
- Высота: 2 см
- Глубина: 22 см Tviy-Dim.comЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 2 267 грн. | | |
|
| Чохол до мобільного телефона UAG Samsung Galaxy S24 Ultra, Plyo Pro, Ice/Sсумісність з моделями - Samsung Galaxy S24 Ultra, Матеріал - полікарбонат Q-techno.com.uaЗ нами 4 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 2 090 грн. | | |
|
| Чехол UAG для Samsung Galaxy S24 Ultra, Plyo Pro, Ice/Olive 214431114372Чехол UAG для Samsung Galaxy S24 Ultra, Plyo Pro, Ice/Olive Comtrading.uaЗ нами 4 роки (Київ) Поскаржитись | | 1 999 грн. | | |
Відеоогляди
Top 9 Best Galaxy S24 Ultra UAG Cases!⚡ [Urban Armor Gear Lineup✅]
26 січня5 153 перегляда
Explore The Series // Plyo Pro for Samsung Galaxy S24
24 січня887 переглядів
Динаміка цін на UAG Plyo Pro Magnetic for Galaxy S24 Ultra
- Мінімальна
- Середня
- Максимальна