Чехол UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro
Фото 33 |
UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro |
|
Легкая композитная конструкция с ударопоглощающими свойствами. Встроенный магнит MagSafe. Соответствие армейскому классу защиты. Усиленные углы. Бортики для защиты экрана и камеры. Крепление для ремешка.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог UAG 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели UAG.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro
Все цены 106 →Аксессуар для iPhone Urban Armor Gear Uag Pathfinder Magsafe Ash (11428111 | 2 099 грн. |
Чохол UAG для APPLE iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash (114281113131) | 2 199 грн. |
Чехол uag для Apple iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash 114281113131 | 2 396 грн. |
Чохол UAG для APPLE iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash (114281113131) | 2 199 грн. |
Чехол UAG для Apple iPhone 15 Pro Pathfinder Magsafe, Ash 114281113131 | 2 199 грн. |
eще 20 предложений
Маю вже не вперше чохол від UAG. У дружини і у брата від них же, у всіх лише позитивний досвід. Виглядає стильно та дійсно захищає від падіння (з висот 2-5м), неодноразово телефон падав на плитку та асфальт та залишався повністю цілим, Це той випадок коли не шкода відати гроші за надійну річ, щоб вберегти дорогий телефон. Також ідеальний вибір для військових. надійний, стильний, не громіздкий, є вибір по кольорам, підтримує MagSafe та є "вушка" для шнурка/ремінця. можливо лише ціна, але все рівно воно того варте, оскільки ремонт телефону обійдеться дорожче, якщо побʼєте. Stepan Mazur: пользуюсь UAG Pathfinder with Magsafe for iPhone 15 Pro несколько месяцев |
Добавить отзыв
РекомендуемСравнить в таблице →