Направленная точка доступа Ubiquiti NanoStation M2
Відео 22Фото 6 |
Потужна точка доступу бездротової Wi-Fi мережі стандарту 802.11 b/g/n, призначена для зовнішнього монтажу. Виробником позиціонується як спеціалізоване рішення для організації Wi-Fi-покриття на великих відкритих просторах, в тому числі в населених пунктах. Оснащена вбудованою спрямованої антеною з горизонтальним/вертикальним сектором 55/53 град, забезпечує коефіцієнт підсилення 11 dBi, і передавачем потужністю 630 мвт.
Завдяки підтримці режиму 2х2 MIMO може одночасно обслуговувати значну кількість клієнтських пристроїв. Може використовуватися в трьох основних режимах: 1) потужна точка доступу з радіусом покриття до 15 км (дозволяє організовувати бездротовий доступ до глобальної мережі в невеликих населених пунктах або зв'язати віддалений філіал компанії з центральним офісом); 2) високочутливі бездротової клієнт; 3) Wi-Fi міст (для подальшого розподілу трафіку кінцевого споживача.
Точка доступу Ubiquiti NanoStation M2 має міцний/водозахищений корпус і оснащується мережевим процесором Atheros (архітектура MIPS 24KC, частота 400 МГц). Живлення пристрою здійснюється за технологією Power-over-Ethernet (PoE) через LAN-порт вхідного підключення 10/100BASE-TX Fast Ethernet. Крім цього є ще один LAN-порт, який може використовуватися для підключення web-камери. Працює під управлінням гнучкою і легко настроюється операційної системи Air OS.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Купити Ubiquiti NanoStation M2
Усі ціни 42 →Ubiquiti NanoStation M2 Точка доступа NSM2 | 3 720 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti NanoStation M2 (NSM2) | 4 305 грн. |
Ubiquiti NanoStation M2 Точка доступу NSM2 | 3 640 грн. |
Точка доступа Ubiquiti Nanostation M2(NS-M2) внешняя/внутренняя, 2GHz, 11d | 3 560 грн. |
Точка доступа WiFi Ubiquiti NanoStation M2 (NSM2) | 4 251 грн. |
- Робоча температура від -30 до +80 градусів
- Можливість підключення камер відеоспостереження