Направленная точка доступа Ubiquiti NanoStation Loco M5
Відео 12Фото 9 |
Ubiquiti NanoStation Loco M5
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 100 Мбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N)
Антени і сигнал:23 dBm, 2 антен(и), незнімні
Потужна універсальна точка доступу і абонентська станція, перш за все, призначена для передачі сигналу на великі відстані. Модель працює у відносно "не завантаженому" частотному діапазоні 5 ГГц, підтримує стандарти 802.11 b/g/n і фірмову технологію AirMax, дозволяє передавати сигнал на відстань більше 5 км Звернемо увагу на безшовний корпус, захищений від впливу вологи, пилу, перепадів температур і іншого. Також компанія Ubiquiti випустила на ринок модифікацію NanoStation Loco M2, працюючу в "стандартному" частотному діапазоні 2.4 ГГц.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики NanoStation Loco M5
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti NanoStation Loco M5
Усі ціни 34 →Ubiquiti NanoStation Loco M5 Точка доступа locoM5 | 2 913 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti NanoStation Loco M5 (NS-LOCO-M5) | 3 543 грн. |
Ubiquiti NanoStation Loco M5 Точка доступу locoM5 | 2 913 грн. |
Точка доступа WiFi Ubiquiti NanoStation Loco M5 (NS-LOCO-M5) | 3 489 грн. |
Точка доступа Ubiquiti Nanostation Loco M5(NSL-M5) 5GHz, 13dBi LOCOM5 | 2 765 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →