Направленная точка доступа Ubiquiti PowerBeam 5ac-500
Відео 3Фото 3 |
Ubiquiti PowerBeam 5ac-500
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 5 (AC)
Антени і сигнал:24 dBm, 1 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики PowerBeam 5ac-500
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti PowerBeam 5ac-500
Усі ціни 11 →Ubiquiti PowerBeam 5AC-500 Радио-мост PBE-5AC-500 | 7 570 грн. |
Ubiquiti PowerBeam-5AC-500 Міст-точка PBE-5AC-500 | 7 570 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-5AC-500 | 7 879 грн. |
Точка доступа с Антеной Ubiquiti Powerbeam PBE-5AC-500 (5Ghz, 27dBi) | 7 348 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti PBE-5AC-500 | 7 332 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →