MESH система Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) (UAP-AC-M-5)
Відео 31Фото 7 |
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
1 пристрій5 пристроїв
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC)
2.4 ГГц:300 Мбіт/с
5 ГГц:867 Мбіт/с
Антени і сигнал:20 dBm, 2 антен(и), знімні
Ця зовнішня точка доступу може бути додана у вже існуючу систему з декількох точок Ubiquiti UniFi AC Mesh, і ще більше розширити покриття єдиної бездротової мережі.
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi AC Mesh (5-pack)
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Усі ціни 27 →Ubiquiti UniFi AC M 5-pack Комплект точек доступа UAP-AC-M-5 | 19 160 грн. |
Ubiquiti UniFi AC Mesh (UAP-AC-M-5) UAP-AC-M-5 | 19 709 грн. |
Ubiquiti UniFi AC Mesh 5-PACK Набір точок доступу UAP-AC-M-5 | 19 160 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UniFi Ac Mesh 5-pack (UAP-AC-M-5) | 22 602 грн. |
Точка доступа WiFi Ubiquiti UniFi Ac Mesh 5-pack (UAP-AC-M-5) | 22 387 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack)
Ціни на Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) |
---|---|---|---|---|
Ubiquiti UniFi AC Mesh (1-pack) | від 3 890 грн. | 34 пропозиції | ||
Ubiquiti UniFi AC Mesh (5-pack) | від 18 880 грн. | 27 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →