Точка доступу Ubiquiti UniFi6 Mesh (U6-Mesh)
Відео 13Фото 8 |
Ubiquiti UniFi6 Mesh
WAN:Ethernet
Підключення:LAN 1 порт, 1 Гбіт/сек
Wi-Fi:Wi-Fi 4 (N), Wi-Fi 5 (AC), Wi-Fi 6 (AX)
2.4 ГГц:600 Мбіт/с
5 ГГц:4800 Мбіт/с
Антени і сигнал:MU-MIMO, 6 антен(и), незнімні
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Всі характеристики
Характеристики UniFi6 Mesh
|
Wi-Fi без сліпих зон: стабільний сигнал по всьому будинку чи квартиріПрості та ефективні способи забезпечення стабільного сигналу Wi-Fi у маленьких та великих приміщеннях
Інтернет без світла: технологія GPONЩо таке технологія GPON та як користуватися інтернетом без електрики?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ubiquiti 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ubiquiti.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ubiquiti UniFi6 Mesh
Усі ціни 48 →Ubiquiti UniFi6 Mesh (U6-MESH) U6-MESH | 8 039 грн. |
Ubiquiti UniFi 6 Mesh Access Point Точка доступу U6-Mesh | 8 539 грн. |
Точка доступа Ubiquiti UniFi U6 mesh (U6-Mesh) U6-Mesh | 8 118 грн. |
Точка доступа WiFi Ubiquiti UniFi U6 mesh (U6-Mesh) | 8 158 грн. |
Точка доступу Wi-Fi Ubiquiti UniFi U6 mesh (U6-Mesh) | 8 456 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →