Соковитискач Ufesa Activa EX4936
Фото 5 |
Ufesa Activa EX4936 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ufesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ufesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ufesa Activa EX4936
Усі ціни 15 →Ufesa Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620) 71204620 | 1 068 грн. |
Соковитискач Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620) | 789 грн. |
Соковичавниця Ufesa EX4936 Activa (71204620) | 863 грн. |
Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620) | 1 026 грн. |
Соковижималка Ufesa EX4936 ACTIVA (71204620) 71204620 | 967 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →