Соковитискач Adler AD 4009
Фото 11 |
Adler AD 4009 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Adler 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Adler.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Adler AD 4009
Усі ціни 13 →Соковижималка Adler AD 4009 | 479 грн. |
Соковитискач для цитрусових Adler AD 4009 | 640 грн. |
Цитрусовий соковитискач 1 л Adler AD 4009 S | 703 грн. |
Соковитискач для цитрусових Adler AD-4009 60Вт Білий | 901 грн. |
Соковижималка для цитрусових Adler AD-4009 60 Вт | 744 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →