Навушники
Ugreen HiTune Max3 (UGR1370BLK)
Відео 7Фото 17 |
Ugreen HiTune Max3 |
|
Ігровий режим, тривалий час автономної роботи, підтримка звуку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ugreen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ugreen.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ugreen HiTune Max3
Усі ціни 7 →UGREEN HP106 HiTune Max3 Hybrid Active Noise-Cancelling Headphones Black ( | 4 999 грн. |
Компьютерная гарнитура Ugreen Hp106 Hitune Max3 Black (UGR1370BLK) | 5 002 грн. |
Навушники Ugreen HP106 HiTune Max3 Hybrid Active Noise-Cancelling Headphon | 4 999 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Ugreen Hp106 Hitune Max3 Black (UGR1370BLK) | 4 996 грн. |
Комп'ютерна гарнітура Ugreen Hp106 Hitune Max3 Black (UGR1370BLK) | 5 006 грн. |
Навушники Ugreen HiTune Max 3 Бездротові Bluetooth 5.0 Навушники з активни | 4 299 грн. |
Навушники бездротові UGREEN HP106 HiTune Max3 Hybrid (чорні) | 3 550 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →