Смартфон UleFone Armor X9 32 ГБ / 3 ГБ
Відео 17Фото 15 |
UleFone Armor X9 32 ГБ / 3 ГБ
32 ГБ / 3 ГБ64 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.5 ", 1440х720 (18:9), 293 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 3 ГБ
Процесор:Helio A25
Камера:2 модулі, 13 МП
Акумулятор:5000 мАгод
Вага:235 г
Підтримка підводної фото - і відеозйомки. Настроюється бічна кнопка.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Armor X9 32 ГБ / 3 ГБ
Усі ціни 15 →Ulefone Armor X9 3/32GB (red)Производитель Ulefone Гарантия 2 года в сервисе внешнем группа продуктов Телефоны i Смартфоны... щеUlefone Разновидность Смартфон Глобальная, Европейская версия Состояние новый Диагональ дисплея 5.5 дюймов память Flash 32 GB Платформа Android Система операционная Android 11 Разновидность строения однокорпусная Дисплей Технология Xkom.shopМенше року (Львів) Поскаржитись | 5 444 грн. |
Ulefone Armor X9 3/32GB BlackUlefone Armor X9
Огляд
Інтернет - магазин «Ulefone » представляє вам чудову можливість познайомитися з... щенедорогим захищеним смартфоном від китайського бренду Улефон. Ulefone Armor X9 — огидне співвідношення ціни та якості. Інтернет - магазин « Улефон» пропонує купити смартфон Ulefone Armor X9 за найкращою ціною. Щоб дізнатися більше про моделі, ознайомтеся з нашим оглядом повністю. Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 399 грн. |
Ulefone Armor X9 3/32GB BlackРоздільна здатність екрану: HD+ (1560*720 px) 19,5:9 Колір: Чорний (Black) Оперативна пам'ять: 3Gb Розмір екрана (Дюйми): 5.8... ще5" Процесор: Helio P23 Octa-core 2.4Ghz Demping.storeЗ нами 1 рік (Кривий Ріг) Гарантія: 1 Поскаржитись | 4 599 грн. |
Ulefone Armor X9 3/32GB BlackРазрешение экрана: 1560*720 px Цвет: Черный (Black) Оперативная память: 3Gb Размер экрана (Дюймы): 5.85" Mobus.com.uaЗ нами 3 роки (Кривий Ріг) Гарантія: 12 міс. Поскаржитись | 4 799 грн. |
Захищений смартфон Ulefone Armor X9 3/32GB Black-Red | 4 899 грн. | Продавець: Beelife |
ще 10 пропозицій
Серія UleFone Armor (захищені)Порівняти в таблиці →
від 10 300 грн.
для військових, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 22000 мАгод, 647 г
від 15 949 грн.
для військових, 5G, супутниковий зв'язок, 6.78 ", 396 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8020, камера: 50 МП, + 8 МП, + 50 МП, съемка 4K, нічне бачення, Wi-Fi 6, NFC, екстрена кнопка, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5280 мАгод, 332 г
від 9 329 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 5380 мАгод, 290 г
від 6 686 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 7 199 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 4 модулі, 50 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 297 г
від 10 188 грн.
для військових, рація, 5.56 ", 434 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 10850 мАгод, 381 г
від 1 957 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, ОЗП 0.03 ГБ, MediaTek MT6261, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2500 мАгод, знімна батарея, 161 г
від 5 310 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G36, камера: 2 модулі, 50 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 6320 мАгод, 300 г
від 7 282 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G96, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 324 г
від 8 502 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99, камера: 2 модулі, 64 МП, нічне бачення, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 400 г
від 4 100 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G36, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4680 мАгод, 257 г
від 6 902 грн.
для військових, 5G, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 700, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5180 мАгод, 296 г
від 8 888 грн.
для військових, 5G, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Dimensity 800, камера: 5 модулів, 48 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 5, без microSD, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5200 мАгод, 293 г
від 3 200 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 2 099 грн.
для військових, 2.4 ", 167 ppi, пропрієтарна, камера: 0.3 МП, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 2100 мАгод, знімна батарея, 158 г
від 4 899 грн.
для військових, 6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P60, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 5580 мАгод, 282 г
від 4 377 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 234 г
від 7 851 грн.
для військових, 6.3 ", 409 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P90, камера: 4 модулі, 64 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: fast charge, 6600 мАгод, 320 г
від 4 156 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 13.0 Go Edition, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4860 мАгод, 257 г
від 4 599 грн.
для військових, компактний, 5 ", 294 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4000 мАгод, 227 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Armor X9 →
Відеоогляди
Ulefone Armor X9 - новинка, но дизайн... Мини обзор для ознакомления.
8 листопада 20216 228 переглядів
Ulefone Armor X9 Rugged Phone Unboxing video
29 вересня 20212 263 перегляда
Ulefone Armor X9 Rugged Phone
29 вересня 2021489 переглядів
Ulefone Armor X9 - бюджетно, но защищенность на высоте!
4 липня 2022299 переглядів
ulefone armor x9(pro), новый смартфон в старом корпусе.
31 грудня 2021189 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro - великолепный защищенник с отличным железом и ценой!
11 квітня 20226 541 перегляд
Ulefone Armor X9 - отличный бюджетный броник на 11 Android!
10 листопада 20216 518 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro Rugged Phone Unboxing video
30 вересня 20212 889 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro Rugged Phone
30 вересня 20211 164 перегляда
Introducing the Ulefone Armor X9 Pro - Professional Attitude Makes Invincible Rugged Phone
8 листопада 202112 517 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro - affordable rugged phone with lots of features.
7 грудня 2021309 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro (MT6762) Firmware Flash File Free Download
7 листопада 2021350 переглядів
Ulefone Armor X9 - Review
22 серпня 20222 813 переглядів
Ulefone Armor X9 Pro//Budget Rugged Phone//Full Specs & Price
26 грудня 2021254 перегляда
Reimagine Your Christmas Gifts With Ulefone Armor X10
21 грудня 20217 220 переглядів
Ulefone Armor X9 Budget Rugged Phone - Another Cheap Rugged Phone From Ulefone
1 жовтня 20214 174 перегляда
Ulefone Armor X9 Pro - a Rugged Budget Smartphone
9 листопада 20214 652 перегляда
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
Модификації UleFone Armor X9
Ціни на UleFone Armor X9 |
---|---|---|---|---|
UleFone Armor X9 32 ГБ / 3 ГБ | від 4 399 грн. | 15 пропозицій | ||
UleFone Armor X9 64 ГБ / 4 ГБ | від 4 605 грн. | 54 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 931 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5180 мАгод, 256 г
від 4 605 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 4 790 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, нічне бачення, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г
від 3 989 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 9.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, MediaTek MT6763, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 4 481 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5000 мАгод, 235 г
від 3 938 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 237 г
від 5 999 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 261 г
від 4 006 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5080 мАгод, 256 г
від 4 419 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A20, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4200 мАгод, 220 г
від 4 999 грн.
для військових, 5.5 ", 293 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 13 МП, захист IP68, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: 8000 мАгод
від 5 001 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 32 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio P22, камера: 4 модулі, 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 4380 мАгод, 230 г
від 4 958 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 13 МП, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 5580 мАгод, 255 г