Смартфон UleFone Note 13P 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 16Фото 10 |
UleFone Note 13P 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:6.5 ", 2400x1080 (20:9), 405 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:MediaTek MT6765V/WB
Камера:20 МП, макро
Акумулятор:5180 мАгод
Вага:199 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Note 13P 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 12 →Ulefone Note 13P 4/64Gb Blue MJ-056665 | 3 899 грн. |
Смартфон UleFone Note 13P 4/64Gb Black | 3 686 грн. |
Ulefone Note 13P 4/64Gb Mystery BlueUlefone Note 13P
Отримайте задоволення від використання смартфону Ulefone Note 13Р, вражаюча модель, об'єднує стильний... щедизайн, висока потужність за прийнятною ціною. Великий Full HD+ екран з роздільною здатністю 1080 x 2400px дозволить насолоджуватися фільмами або повністю зануритися в ігри. Насолоджуйтеся детальним, яскравим і насиченим зображенням.
Дизайн
Прагманський дизайн Limon.in.uaЗ нами 1 рік (Хмельницький) Поскаржитись | 4 249 грн. |
Смартфон Ulefone Note 13P 4/64GB Blue | 4 799 грн. |
Ulefone Note 13P 4/64Gb 4G Black Note13P4/64Gb4GBlackСпалах/LED спалах|Окремий слот для картки пам'яті/Є|Розді COMFY.uaЗ нами 9 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 3 799 грн. |
ще 7 пропозицій
Серія UleFone Note (великий екран)Порівняти в таблиці →
від 3 304 грн.
6.82 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 235 г
від 3 115 грн.
6.82 ", 236 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 237 г
від 4 852 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 686 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/WB, камера: 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5180 мАгод, 199 г
від 4 429 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 2 184 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 1 929 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 2 модулі, 5 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 2 738 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3300 мАгод, 163 г
від 2 586 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 3 376 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 554 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 3 799 грн.
екран-водоспад, 6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 203 г
від 2 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 188 г
від 2 721 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 4 780 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 249 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Note 13P →
"залізо" понравилось погана підтримка виробника Iгор Голованов: користуюся UleFone Note 13P кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Ulefone Note 13P Review - Is this Budget Phone Worth It?
4 січня 202213 909 переглядів
Ulefone Note 13P - Great 2021 Budget Smartphone - Helio G35 - 6.5"FHD - Sony Cams - 5180mAh!
22 грудня 202110 681 перегляд
New Cheap Smartphone Ulefone Note 13P Unboxing, Specs, Test, Review Banggood Price
7 грудня 2021170 переглядів
Розпакування Ulefone Note 13P
13 січня 2022435 переглядів
Смартфон Ulefone Note 13P - флагман бренду!
13 січня 2022505 переглядів
Обзор Ulefone Note 13P
7 лютого 20228 715 переглядів
Игры Ulefone Note 13P (PUBG, GTA, Minecraft)
8 лютого 20221 255 переглядів
Introducing the Ulefone Note 13P - Profound Aesthetic At Its Finest
19 листопада 20214 670 переглядів
Unboxing the Ulefone Note 13P - Profound Aesthetic At Its Finest
6 грудня 20212 441 перегляд
Ulefone Note 13p - Unboxing and Hands-On
31 березня 20221 136 переглядів
Ulefone Note 13P Special Features Introduction
12 лютого 20222 342 перегляда
Ulefone Note 13P - Unboxing And Full Walk-through
1 лютого 20222 149 переглядів
Ulefone Note 13P - The Best Budget Phone with a Stunning Look
10 грудня 20212 462 перегляда
Ulefone Note 13P Camera Performance - 20MP UHD Dual Rear Camera
28 січня 20222 208 переглядів
How is Ulefone Note 13P Made in the Factory? | Ulefone Production
13 січня 20224 379 переглядів
Ulefone Note 13P - Unboxing & Official Introduction
8 грудня 20215 549 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 3 449 грн.
6.39 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 21 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4000 мАгод, 192 г
від 3 320 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P35, камера: 2 модулі, 20 МП, немає 3.5 мм, зарядка: 4000 мАгод, 195 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г