Смартфон UleFone Power Armor 16 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Відео 13Фото 13 |
UleFone Power Armor 16 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Екран:5.93 ", 1440х720 (18:9), 271 ppi, 60 Гц
Пам'ять:64 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 4 ГБ
Процесор:Helio G25
Камера:2 модулі, 16 МП
Акумулятор:9600 мАгод
Вага:405 г
Гучний динамік (36 мм, 3.5 Вт пікова потужність, 122 дБ). Підтримка підводної відеозйомки.
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Power Armor 16 Pro 64 ГБ / 4 ГБ
Усі ціни 53 →Смартфон Ulefone Power Armor 16 Pro 4/64GB BlackДисплей: 5.93" IPS LCD (720 x 1440) / 271 ppi / Процесор: Mediatek MT6762G Helio G25 (12 nm) Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53... ще& 4x1.5 GHz Cortex-A53) / Оперативна пам'ять: 4 ГБ / Вбудована пам'ять: 64 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: Подвійний 16 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.4) / HDR / LED спалах / Фронтальний 8 МП (f/2.0) / Комунікації: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 9600 мАг / Вага: 405 г / Операційна система: Android 12 / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2022 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 6 754 грн. |
Ulefone Power Armor 16 Pro 4/64GB BlackСмартфон 2 SIM + карта пам'яті екран: 5,93" IPS 1440х720 вбудована пам'ять: 64 ГБ оперативна пам'ять: 4 ГБ процес... щеор: MediaTek MT6762G Helio G25 ОС: Android 12 акумулятор: 9600 мАч (незнімний) камера :. 2 (f/2.4, макро) Мп колір: чорний NFC: + Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 6 248 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 16 Pro 4/64GB BlackДисплей: 5.93" IPS LCD (720 x 1440) / 271 ppi / Процессор: Mediatek MT6762G Helio G25 (12 nm) Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A53... ще& 4x1.5 GHz Cortex-A53) / Оперативная память: 4 ГБ / Встроенная память: 64 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: Двойная 16 МП (f/1.8) + 2 МП (f/2.4) / HDR / LED вспышка / Фронтальная 8 МП (f/2.0) / Коммуникации: USB Type-C 2.0 / Bluetooth 5.0, A2DP, LE / Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band / GPS (GLONASS, GALILEO, BDS) / NFC / Батарея: 9600 мАч / Вес: 405 г / Операционная система: Android 12 / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2022 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 6 634 грн. |
Ulefone Power Armor 16 Pro 4/64GB Black Ulefone Power ARMOR 16 Pro 4/64GB | 7 599 грн. |
Смартфон Ulefone Power Armor 16 Pro 4/64GB Orange | 7 449 грн. |
ще 20 пропозицій
Серія UleFone Power (ємна батарея)Порівняти в таблиці →
від 19 543 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 4 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 124 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 13, чистий Android, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7050, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 14 854 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, тепловізор, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 8 724 грн.
для військових, 6.81 ", 386 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G95, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 13200 мАгод, 492 г
від 13 239 грн.
для військових, 5G, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, съемка 4K, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 10 477 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, Helio G99, камера: 3 модулі, 108 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 17 810 грн.
для військових, 6.58 ", 401 ppi, 120 Гц, Android 12.0, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 900, камера: 3 модулі, 108 МП, съемка 4K, тепловізор, Wi-Fi 6, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 9600 мАгод, 409 г
від 6 995 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 6 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 5 149 грн.
для військових, компактний, 5.45 ", 295 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: 8150 мАгод, 330 г
від 5 941 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G25, камера: 2 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 405 г
від 6 099 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio G35, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
від 12 000 грн.
для військових, 5.93 ", 271 ppi, 60 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T616, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, зарядка: fast charge, 9600 мАгод, 406 г
від 7 135 грн.
для військових, 6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G85, камера: 3 модулі, 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68, ударостійкий, зарядка: бездротова, fast charge, 10000 мАгод, 358 г
Відеоогляди
Unboxing the Ulefone Power Armor 16 Pro - The World's Loudest Rugged Phone
30 вересня 202221 992 перегляда
Самый громкий смартфон в истории Ulefone Power Armor 16 Pro
24 квітня 20233 734 перегляда
ULEFONE - POWER ARMOR 16PRO - Review - Viajando con Diego
8 листопада 202231 607 переглядів
ULEFONE Power Armor 16 Pro - WOW che Speaker !!! ( Recensione )
26 лютого 20233 078 переглядів
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor 18T Full Comparative Video
25 листопада 2022242 перегляда
Ulefone Power Armor 16 Pro
26 листопада 202218 660 переглядів
122dB Super Loud Speaker | 9,600mAh BIG Battery | Ulefone Power Armor 16 Pro |2022
23 вересня 2022535 переглядів
AGM Glory Pro Vs Ulefone Power Armor 16 Pro | Full Specifications | Features | Camera | 2022
25 вересня 20221 566 переглядів
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs AGM H5 | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
25 вересня 20226 692 перегляда
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs AGM H5 Pro | Full Specifications | Features | Camera | Storage | 2022
25 вересня 20221 000 переглядів
Ulefone Power Armor 16 Pro Unboxing & First Impressions
2 грудня 2022459 переглядів
Ulefone Power Armor 16 Pro Vs Ulefone Power Armor X11 Pro Full Comparative Video
23 вересня 20221 011 переглядів
Ulefone Power Armor 16 Pro. Найгучніший смартфон в історії. Огляд + #РОЗІГРАШ
15 серпня 20233 937 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 5 819 грн.
для військових, 5.7 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A25, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, NFC, захист IP68/IP69K, ударостійкий, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 8580 мАгод, 325 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г