Смартфон UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
Відео 11Фото 9 |
UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
2021 рікNote
Екран:6.1 ", 1560х720 (19.5:9), 282 ppi, 60 Гц
Пам'ять:32 ГБ, + карта пам'яті, ОЗП 2 ГБ
Процесор:Unisoc SC9863A
Камера:8 МП
Акумулятор:3300 мАгод
Вага:155 г
Чому смартфони починають гальмувати і який об'єм оперативної пам'яті зараз вважається оптимальним?Розбираємось в причинах уповільнення роботи та оптимальних об'ємах ОЗП на борту смартфонів
Як правильно заряджати смартфон, щоб акумуляторна батарея прожила довшеПрості правила, які допоможуть продовжити термін служби акумулятора у смартфоні
Всі характеристики
Купити UleFone Note 6P 32 ГБ / 2 ГБ
Усі ціни 16 →Смартфон Ulefone Note 6P 2/32Gb BlackДисплей: 6.1" IPS LCD (720 x 1560) / 282 ppi / Процесор: Unisoc SC9863A (28nm) Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz Co... щеrtex-A55) / Оперативна пам'ять: 2 ГБ / Вбудована пам'ять: 32 ГБ / Слот для карт пам'яті: microSDXC (виділений слот) / Камера: 8 Мп / LED спалах / автофокус / фронтальна 5 Мп / Комунікації: microUSB 2.0 / Bluetooth 4.2, A2DP / Wi-Fi (802.11 b/g/n, hotspot) / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS) / Батарея: 3300 мАг / Вага: 155 г / Операційна система: Android 11 (Go edition) / Кількість SIM-карт: 2 / Тип SIM-карти: Nano-SIM / Рік випуску: 2021 Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Поскаржитись | 2 719 грн. |
Смартфон Ulefone Note 6P 2/32Gb BlackДисплей: 6.1" IPS LCD (720 x 1560) / 282 ppi / Процессор: Unisoc SC9863A (28nm) Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A55 & 4x1.2 GHz C... щеortex-A55) / Оперативная память: 2 ГБ / Встроенная память: 32 ГБ / Слот для карт памяти: microSDXC (выделенный слот) / Камера: 8 Мп / LED вспышка / автофокус / фронтальная 5 Мп / Коммуникации: microUSB 2.0 / Bluetooth 4.2, A2DP / Wi-Fi (802.11 b/g/n, hotspot) / GPS (A-GPS, GLONASS, BDS) / Батарея: 3300 мАч / Вес: 155 г / Операционная система: Android 11 (Go edition) / Количество SIM-карт: 2 / Тип SIM-карты: Nano-SIM / Год выпуска: 2021 ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Поскаржитись | 2 670 грн. |
Ulefone Note 6P 2/32Gb Black (6937748734352) 69377487343526.1", 1520 х 720, 60 Гц, CPU - Unisoc SC9863A, 2 Gb, 32 Gb, 8 Mpx, Стабілізація - цифровий, Front - 5 Mpx, Bluetooth, WI-FI,... ще3300 mAh, ліхтарик, чорний Kvshop.com.uaЗ нами 2 роки (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 2 586 грн. |
Ulefone Note 6P 2/32Gb Black STH0012833 | 2 999 грн. |
Смартфон UleFone Note 6P 2/32Gb Black | 2 592 грн. |
ще 11 пропозицій
Серія UleFone Note (великий екран)Порівняти в таблиці →
від 3 304 грн.
6.82 ", 263 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 235 г
від 4 852 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 115 грн.
6.82 ", 236 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 7700 мАгод, 237 г
від 3 686 грн.
6.5 ", 405 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, MediaTek MT6765V/WB, камера: 20 МП, Wi-Fi 5, NFC, зарядка: 5180 мАгод, 199 г
від 4 429 грн.
6.1 ", 232 ppi, 60 Гц, Android 8.1 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 1 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 3500 мАгод, 179 г
від 2 184 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6737, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 1 929 грн.
5.5 ", 192 ppi, 60 Гц, Android 10.0 Go Edition, 16 ГБ, ОЗП 2 ГБ, MediaTek MT6580, камера: 2 модулі, 5 МП, зарядка: 2700 мАгод, 153 г
від 2 738 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 64 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 3300 мАгод, 163 г
від 2 586 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 8 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
від 3 376 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Unisoc Tiger T310, камера: 3 модулі, 13 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 554 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 13 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 3 799 грн.
екран-водоспад, 6.55 ", 268 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio P60, камера: 4 модулі, 48 МП, + 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 203 г
від 2 499 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 11.0, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 3 модулі, 8 МП, зарядка: 5500 мАгод, 203 г
від 3 999 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 128 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 299 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 10.0, 64 ГБ, ОЗП 4 ГБ, Helio P22, камера: 3 модулі, 16 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 188 г
від 2 721 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 12.0, чистий Android, 16 ГБ, ОЗП 3 ГБ, Helio A22, камера: 2 модулі, 8 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4500 мАгод, 189 г
від 4 780 грн.
6.52 ", 269 ppi, 60 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Unisoc Tiger T606, камера: 2 модулі, 50 МП, Wi-Fi 5, зарядка: 4400 мАгод, 184 г
від 3 249 грн.
6.1 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 1 ГБ, Unisoc SC7731E, камера: 5 МП, зарядка: 3300 мАгод, 155 г
АксесуариВсі аксесуари для UleFone Note 6P →
Відеоогляди
Ulefone Note 6P Unboxing video
14 жовтня 20211 355 переглядів
Ulefone Note 6P | Budget Smartphone 2021 Official Unboxing & Hands-on Video !!
26 жовтня 20215 463 перегляда
Обзор Ulefone Note 6P
11 лютого 20223 838 переглядів
Ulefone Note 6P
14 жовтня 2021242 перегляда
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
23 лютого 2023110 переглядів
Ulefon Note 6P Smartphone UNBOXING
4 червня 20222 123 перегляда
Ulefone Note 6P Smartphone Unboxing - Shop on Banggood
4 грудня 20212 526 переглядів
Ulefone Note 6P Smartphone - Banggood New Tech
29 листопада 2021843 перегляда
Ulefone Note 6P Android 11 2GB RAM 32GB ROM 3300mAh 6.1 inch SC9863A Octa Core 4G Smartphone
3 лютого 20226 616 переглядів
Review Ulefone Note 6P
14 лютого 20224 957 переглядів
Ulefone Note 6P FRP Bypass Android 11, Remove Google Account Without PC 2023
9 лютого 20236 917 переглядів
Як вибрати мобільний телефон
Все про зарядки
Частота обновления экрана
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 2 804 грн.
6.09 ", 282 ppi, 60 Гц, Android 11.0 Go Edition, 32 ГБ, ОЗП 2 ГБ, Unisoc SC9863A, камера: 2 модулі, 8 МП, зарядка: 3380 мАгод, 156 г
від 33 656 грн.
гарний звук, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Exynos 2400, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4900 мАгод, 196 г, без ЗП
від 31 239 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4610 мАгод, 188 г
від 24 679 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 3900 мАгод, 167 г, без ЗП
від 29 184 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Гц, LTPO, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 2, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Hi-Res, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, bypass charge, 4700 мАгод, 195 г, без ЗП
від 7 250 грн.
6.67 ", 395 ppi, 120 Гц, Android 13, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, Helio G99-Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 5, NFC, стерео, захист IP54, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 179 г
від 20 363 грн.
5G, екран-водоспад, 6.7 ", 444 ppi, 144 Гц, Android 14, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 7 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 10 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4500 мАгод, 186 г
від 13 489 грн.
камерафон, гарний звук, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Гц, Android 13, чистий Android, 128 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Tensor G2, камера: 2 модулі, 64 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, захист IP67, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 4385 мАгод, 193 г, без ЗП
від 11 349 грн.
5G, екран-водоспад, 6.55 ", 402 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, чистий Android, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 7030, камера: 2 модулі, 50 МП, + 13 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6E, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 170 г
від 12 250 грн.
5G, 6.67 ", 446 ppi, 120 Гц, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 8 ГБ, потужний процесор, Dimensity 8300 Ultra, камера: 3 модулі, 64 МП, + 8 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 6, без microSD, NFC, стерео, захист IP54, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 186 г
від 22 188 грн.
гарний звук, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Гц, LTPO, Android 13, 512 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Dimensity 9200+, камера: 3 модулі, 50 МП, + 50 МП, + 12 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, захист IP68, немає 3.5 мм, зарядка: fast charge, 5000 мАгод, 200 г
від 25 926 грн.
флагман, 5G, екран-водоспад, 6.82 ", 510 ppi, 120 Гц, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 ГБ, ОЗП 12 ГБ, потужний процесор, Snapdragon 8 Gen 3, камера: 3 модулі, 50 МП, + 64 МП, + 48 МП, съемка 4K, стабілізація, уповільнена зйомка, Wi-Fi 7, без microSD, NFC, стерео, Dolby Atmos, захист IP65, немає 3.5 мм, зарядка: бездротова, fast charge, 5400 мАгод, 220 г