Протеїн Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.5 кг
Відео 20Фото 2 |
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.54 kg |
|
До складу входять сироваткові пептиди.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ultimate Nutrition 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ultimate Nutrition.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.5 кг
Усі ціни 13 →Протеїн Ultimate Nutrition Prostar 100 Whey Protein 4540 g /151 servings/ | 3 886 грн. |
Протеин Ultimate Nutrition Prostar 100 Whey Protein 4540 g /151 servings/ | 4 030 грн. |
Сироватковий протеїн Prostar Whey - 4540г Ваніль | 5 570 грн. |
Сироватковий протеїн Prostar Whey - 4540г Банан | 5 570 грн. |
Протеїн Ultimate ProStar Whey Protein 4540 г Шоколад (4384300926) | 8 010 грн. |
ще 8 пропозицій
Мені сподобався. Дуже схожий на Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey, але дешевший. немає Alex Crime: користуюся Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.54 kg кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Модификації Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein
Ціни на Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein |
---|---|---|---|---|
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0 кг | від 50 грн. | 5 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.5 кг | від 706 грн. | 12 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 0.9 кг | від 960 грн. | 46 пропозицій | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 2.4 кг | від 2 006 грн. | 52 пропозиції | ||
Ultimate Nutrition Prostar 100% Whey Protein 4.5 кг | від 3 886 грн. | 15 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →