Вантажна шина Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 15 →Uniroyal DH40 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M | 11 078 грн. |
Uniroyal DH40 (ведуча вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 12 388 грн. |
Uniroyal DH 40 (ведущая) (235/75R17.5 132M) | 11 220 грн. |
Uniroyal DH40 (приводная) 235/75 R17.5 132/130M 16PR "3PMSF" | 10 800 грн. |
Грузовые шины Uniroyal DH40 (ведущая) 235/75 R17.5 132/130M 1002149941 | 11 239 грн. |
ще 10 пропозицій
Модификації Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M
Ціни на Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Uniroyal DH 40 235/75 R17.5 132M | від 10 800 грн. | 15 пропозицій | ||
Uniroyal DH 40 245/70 R17.5 136M | від 14 801 грн. | 1 пропозиція |