Вантажна шина Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M
Виберіть розмір вантажної шини
Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M 235/75 R17.5 " 132 M 245/70 R17.5 " 136 M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Uniroyal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Uniroyal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M
Усі ціни 13 →Uniroyal FH40 (рульова вісь) 235/75 R17.5 132/130M | 12 387 грн. |
Uniroyal FH 40 (рулевая) (235/75R17.5 132M) | 11 179 грн. |
Uniroyal FH40 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 16PR "3PMSF" | 10 760 грн. |
Грузовые шины Uniroyal FH40 (рулевая) 235/75 R17.5 132/130M 12PR 100195702 | 11 196 грн. |
UNIROYAL Вантажна шина UNIROYAL FH40 235/75R17.5 132/130M | 10 533 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M
Ціни на Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M |
---|---|---|---|---|
Uniroyal FH 40 235/75 R17.5 132M | від 10 484 грн. | 13 пропозицій | ||
Uniroyal FH 40 245/70 R17.5 136M | від 14 633 грн. | 1 пропозиція |