Матрац Usleep ComforteX Bliss 160x200
від 4 758 до 5 664 грн. Порівняти ціни 7 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 110 кг Висота:18 см |
Модифікації Usleep ComforteX Bliss 14
Характеристики
Usleep ComforteX Bliss 160x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Usleep 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Usleep.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Usleep ComforteX Bliss 160x200
Сортувати
Usleep Art Bliss 160*200 | 4 796 грн. |
Матрас Usleep Comfortex Bliss 160х200 + наматрасник в подарок | 5 098 грн. |
Usleep Art Bliss 160*200 | 5 664 грн. |
Матрац пружинний Art Bliss 160x200 | 4 758 грн. |
Матрац USLEEP Comfortex Bliss 160х200 см (0273579763164) | 4 925 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 160х200 + наматрасник в подарок | 5 098 грн. |
Матрас Usleep Art Bliss 160x200 см | 5 664 грн. |
Закрити
Рекомендуємо