Кухонна мийка Vankor Sity SMO 02.78 780x510
Відео 1Фото 12 |
Vankor Sity SMO 02.78 620x500780x510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vankor 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vankor.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vankor Sity SMO 02.78 780x510
Усі ціни 38 →Кухонна мийка VANKOR Sity SMO 02.78 Safari | 5 058 грн. |
Мойка кухонная Vankor Sity SMO 02.78 Beige | 5 058 грн. |
Кухонная мойка VANKOR SITY SMO 02.78 BEIGE | 5 058 грн. |
VANKOR SITY SMO 02.78 BLACK | 4 298 грн. |
Кухонная мойка VANKOR Sity SMO 02.78 Beige SMO 02.78 Gray | 5 058 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Vankor Sity SMO 02.78
Ціни на Vankor Sity SMO 02.78 |
---|---|---|---|---|
Vankor Sity SMO 02.61 620x500 | від 4 540 грн. | 38 пропозицій | ||
Vankor Sity SMO 02.78 780x510 | від 4 040 грн. | 38 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →