Змішувач KRONER Brocken-C030 CV023600
Фото 8 |
KRONER Brocken-C030 CV023600 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KRONER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KRONER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KRONER Brocken-C030 CV023600
Усі ціни 22 →Kroner Kroner KRP Brocken - C030 | 1 407 грн. |
Змішувач для кухні одноважільний KRONER Brocken-C030 хром латунь CV023600 | 1 407 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Brocken-C030 (CV023600) CV023600 | 1 407 грн. |
Смеситель для кухни Kroner KRP Brocken-C030 192936 | 1 407 грн. |
Змішувач для кухні Kroner KRP Brocken-C030 хром | 1 407 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →