Змішувач Franke Lina 115.0626.018
Фото 14 |
Franke Lina 115.0626.018 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Lina 115.0626.018
Усі ціни 260 →Змішувач для кухні Franke Line онікс 115.0626.020 | 3 276 грн. |
Franke Franke Lina Оникс [115.0626.020] 115.0626.020 | 3 354 грн. |
Смеситель Franke Lina (115.0626.020) Оникс 115.0626.020 | 3 276 грн. |
Змішувач для кухні Franke Lina сахара (115.0626.025) 115.0626.025 | 3 519 грн. |
FRANKE LINA (115.0626.020) ОНИКС | 3 059 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →