Протеїн Vansiton Mega Protein Pro-70 0.9 кг
Vansiton Mega Protein Pro-70 0.9 kg 0.5 кг0.9 кг |
|
Недорогий протеїн торгової марки Vansiton - це спортивна добавка на основі трьох компонентів. Так, до складу порошку входить концентрат і ізолят молочної сироватки і соєвий білок. Відповідно разом з цим спортпітом Ви отримуєте комбінацію білків з високою і середньою швидкістю засвоєння, яка підійде як для підживлення мускулатури під час набору маси, так і для відновлення м'язів при обмеженнях в харчуванні.
Протеїн Vansiton Mega Protein Pro - 70 0.9 кг характеризується середньою білковою концентрацією в 70%, оскільки в 30-грамової порції міститься 21 грам білка, і відносно невеликою калорійністю (105 ккал). Останнє обумовлено тим, що тут міститься невелика кількість жирів і вуглеводів (сумарно не більше 4 грами на порцію). Крім 900-грамової фасування у продажу зустрічається і версія на 450 грам (остання містить 15, а не 30 порцій). Також ви можете вибрати один з 4 доступних смаків: банан, полуниця, ваніль або вишня. Відзначимо, також що в якості підсолоджувача тут використовується сукралоза і ацесульфам.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vansiton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vansiton.
Купити Vansiton Mega Protein Pro-70 0.9 кг
Усі ціни 19 →Протеїн Vansiton Pro-70 Banana 900 г | 599 грн. |
Протеїн Vansiton Protein Pro-70 900 г Vanilla (4820106591624) | 645 грн. |
Протеїн Vansiton Pro-70 Vanilla 900 г | 577 грн. |
Протеїн Vansiton Protein Pro-70 900 г Banana (4820106591617) | 645 грн. |
Протеїн Vansiton Protein Pro-70 900 г Double chocolate (4820106592935) | 645 грн. |
Модификації Vansiton Mega Protein Pro-70
Ціни на Vansiton Mega Protein Pro-70 |
---|---|---|---|---|
Vansiton Mega Protein Pro-70 0.5 кг | від 394 грн. | 19 пропозицій | ||
Vansiton Mega Protein Pro-70 0.9 кг | від 577 грн. | 19 пропозицій |