Витяжка Velge VCCH 6506.1 B чорний
Velge VCCH 6506.1 B чорний 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Velge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Velge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Velge VCCH 6506.1 B чорний
Velge VCCH 6506.1 B Czarny | 32 800 грн. |
Velge VCCH 6506.1 B Czarny | 31 200 грн. |
Velge VCCH 6506.1 B | 59 737 грн. |
Модификації Velge VCCH 6506.1 B
Ціни на Velge VCCH 6506.1 B |
---|---|---|---|---|
Velge VCCH 6506.1 W білий | від 40 560 грн. | 3 пропозиції | ||
Velge VCCH 6506.1 B чорний | від 31 200 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →