Витяжка Gorenje DK 63 MCLB графіт
Відео 1Фото 3 |
Gorenje DK 63 MCLB графіт графіт слонова кістка |
|
Купольна витяжка зі стильним дизайном. З технічної частини перш за все варто звернути увагу на фірмову систему P. A. S. System, яка здійснює відведення повітря по периметру. Передбачених режимів роботи всього два – традиційні відведення і рециркуляція, а ось швидкостей роботи реалізовано відразу 4. Модель розрахована на установку в кухнях площею до 20 м2 – максимальна продуктивність досягає 750 м³/год. Жироуловлювальний металевий фільтр, активний вугільний фільтр купується окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Gorenje 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Gorenje.
Купити Gorenje DK 63 MCLB графіт
Усі ціни 16 →Витяжка купольна Gorenje DK63MCLB | 12 410 грн. |
Gorenje DK63MCLB | 10 170 грн. |
GORENJE DK63MCLB | 14 099 грн. |
Витяжка Gorenje DK 63 MCLB | 12 282 грн. |
Витяжка купольна Gorenje DK63MCLB | 14 343 грн. |
1 0 0 3 |
Витяжка слабка! ШУМНА! фарбування погане! ПІСЛЯ ПЕРШОЇ ПРОТРКИ Вологою ганчіркою, ПОЧАЛА СЛАЗИТИ фарбування! З'явилися дрібні білі крапочки! Спочатку думали ЩО ПИЛ! Виявляється фарбування НІЯКЕ! НЕ задоволені! ВІДМІННО ВПИСУЄТЬСЯ ДО КУХНІ СТИЛЮ КАНТРІ! Погана фарбування і дуже шумна |
- Діаметр повітропроводу: 150 мм
Модификації Gorenje DK 63 MCLB
Ціни на Gorenje DK 63 MCLB |
---|---|---|---|---|
Gorenje DK 63 MCLB графіт | від 10 170 грн. | 16 пропозицій | ||
Gorenje DK 63 MCLI слонова кістка | від 11 130 грн. | 18 пропозицій |