Витяжка Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний (305.0665.364)
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний |
|
Одна з ключових переваг цієї кухонної витяжки - висока потужність, завдяки якій техніка може бути хорошим вибором навіть для просторих приміщень або кухонних зон квартир-студій. Так, в основі моделі знаходиться електродвигун потужністю 240 Вт, який здатний підтримувати продуктивність роботи на рівні 1035 м / год. В іншому ж, Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 - це досить класична кухонна витяжка зі стандартною шириною корпусу (52 см), розрахована на вбудовування в шафу.
Після встановлення видимим залишаються тільки робоча поверхня із прихованим за нею алюмінієвим фільтром та периметральним способом всмоктування, система підсвічування з однієї світлодіодної стрічки на 3 Вт, а також традиційна панель кнопки управління. Регулювання швидкості роботи витяжки здійснюється в рамках трьох класичних режимів та одного спеціального інтенсивного, що передбачає 6 хвилин роботи на максимальній продуктивності (620 м³/год), після чого автоматично повертається на попередній режим. Сама витяжка може працювати в режимі відведення повітря (для цього її потрібно підключити до повітропроводу діаметром 150 мм) або його рециркуляції (для цього необхідно встановити додатковий вугільний фільтр).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний
Усі ціни 61 →FRANKE FBFE BK MATT A52 | 13 489 грн. |
Franke Franke FBFE BK MATT A52 (305.0665.364) 305.0665.364 | 14 147 грн. |
Повновбудована кухонна витяжка Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52, чорн | 14 147 грн. |
FRANKE FBFE BK MATT A52 305.0665.364 | 12 187 грн. |
Вбудована витяжка Franke FBFE BK MATT (305.0665.364) 305.0665.364 | 14 147 грн. |
Модификації Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52
Ціни на Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush EVO FBFE WH MATT A52 білий | від 11 439 грн. | 61 пропозиція | ||
Franke Box Flush EVO FBFE XS A52 нержавіюча сталь | від 12 034 грн. | 62 пропозиції | ||
Franke Box Flush EVO FBFE BK MATT A52 чорний | від 12 099 грн. | 64 пропозиції |