Вбудована мікрохвильова піч VENTOLUX MWBI 20 G BK TC
Фото 4 |
VENTOLUX MWBI 20 G BK TC 2021 рікавтоприготування білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX MWBI 20 G BK TC
Усі ціни 35 →VENTOLUX MWBI 20 G BK TC | 8 999 грн. |
Ventolux Ventolux MWBI 20 G BK TC | 8 999 грн. |
VENTOLUX MWBI 20 G BK TC FS | 9 899 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Ventolux MWBI 20 G BK TC FS | 9 899 грн. |
VENTOLUX MWBI 20 G BK TC FS | 9 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VENTOLUX MWBI 20 G BK TC
Ціни на VENTOLUX MWBI 20 G BK TC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX MWBI 20 G WH TC | від 10 246 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX MWBI 20 G BK TC | від 8 444 грн. | 35 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →