Вбудована мікрохвильова піч Interline MWC 320 SSG BA
Фото 3 |
Interline MWC 320 SSG BA |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline MWC 320 SSG BA
Усі ціни 14 →вбудована мікрохвильова піч INTERLINE 320 SSG BA | 9 999 грн. |
Interline Interline MWC 320 SSG BA | 9 999 грн. |
Мікрохвильова піч INTERLINE MWC 320 SSG BA (17563) | 9 500 грн. |
Вбудовувана мікрохвильова піч Interline Mwc 320 Ssg Ba | 9 801 грн. |
Встраиваемая микроволновая печь Interline Mwc 320 Ssg Ba | 9 792 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →