Витяжний вентилятор VENTS Kvajt-S 100
від 2 566 до 2 797 грн. Порівняти ціни 5 →Розмір:100 мм Продуктивність:99 м³/год Шум:24 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації VENTS Kvajt-S 3
Характеристики
VENTS 100 Kvajt-S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 Kvajt-S:
- Вага — 0.58 кг
- Споживання струму — 0.049 A
- Модель 100 Kvajt-S — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 100 Kvajt-S B — має шнурковий вимикач
- Модель 100 Kvajt-S BT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 100 Kvajt-S BTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 100 Kvajt-S T — має таймер вимкнення
- Модель 100 Kvajt-S TH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 100 Kvajt-S TP — має таймер вимикання і датчик руху
Де купити VENTS Kvajt-S 100
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс 100 Квайт-С | 2 566 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс Квайт-С 100 0688280786 | 2 797 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс Квайт-С 100 | 2 566 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 Квайт-С | 2 566 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс Квайт-С 100 Т | 2 740 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо