Витяжний вентилятор VENTS LD 125
Відео 4Фото 6 |
Модифікації VENTS LD 51
Характеристики
VENTS 125 LD |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 125 LD:
- Вага — 0.74 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 125 LD — двигун без кулькових підшипників
- Модель 125 LD L — двигун на підшипниках
Де купити VENTS LD 125
Колір:
Сортувати
Вентс Вентс 125 ЛД V0000217225 | 2 415 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 125 ЛД 100121700000 | 2 415 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 125 ЛД | 2 415 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс Квайт-Майлд 125 | 2 532 грн. |
Витяжний вентилятор ВЕНТС Квайт-Майлд 125 | 2 912 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо
Смотрится на стене нормально, не бросается в глаза каким то диким дизайном, нравится что не видно лопастей вентилятора, их прикрыли крышкой