Витяжний вентилятор VENTS M3 100L Turbo
Відео 6Фото 2 |
Модифікації VENTS M3 51
Характеристики
VENTS 100 M3 L Turbo |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 M3 L Turbo:
- Вага — 0.69 кг
- Споживання струму — 0.1 A
- Модель 100 M3 Turbo — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 M3 L Turbo — двигун на підшипниках
Де купити VENTS M3 100L Turbo
Сортувати
Вентс Вентс 100 М3 Л Турбо V0000216129 | 1 614 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 100 М3 Л турбо | 1 614 грн. |
Вентилятори Vents 100 М3 Л Турбо 0000216129 | 1 614 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 М3 Л турбо | 1 614 грн. |
Вентилятор осьовий Вентс 100М3Л Турбо Білий 128м3/г 16Вт 220В | 1 614 грн. |
Закрити
4 4 1 2 |
вытяжка шумная, ставить в комнату/кухню нельзя. Только в отдельные хорошо закрываемые помещения (ванная, туалет и т.п.). Подключил через регулятор оборотов, шум таким образом удается сильно уменьшить оставив нормальной производительность.Проработали (2шт.) уже более шести лет практически без перерывов!!! Хорошо тянет. Довольно шумная модель, но как я понимаю создает хорошее давление воздуха, что и нужно при обратной тяге в вентиляции. користуюся VENTS M3 місяць і більше |
Показано 1 з 12 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Рекомендуємо