Витяжний вентилятор VENTS M1 100
Відео 11 |
Модифікації VENTS M1 51
Характеристики
VENTS 100 M1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 M1:
- Вага — 0.51 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель 100 M1 — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 M1 L — двигун на підшипниках
- Модель 100 M1 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 100 M1 K — має зворотний клапан
- Модель 100 M1T — має таймер вимкнення
- Модель 100 M1T K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 100 M1TH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 100 M1TH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 100 M1TP — має таймер вимикання і датчик руху
- Модель 100 M1TP K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик руху
- Модель 100 M1B — має шнурковий вимикач
- Модель 100 M1B K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 100 M1BT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 100 M1BT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 100 M1BTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 100 M1BTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS M1 100
Сортувати
Вытяжной вентилятор Вентс 100 М1 | 1 303 грн. |
Витяжний вентилятор Vents 100 М1 До 100110901000 | 1 318 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 М1 До | 1 499 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 100 М1 До Л 100110904000 | 1 459 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 100 М1 прес 100110900010 | 1 275 грн. |
Настінний і стельовий вентилятор VENTS 100 М1 100110900000 | 1 145 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 М1 прес | 1 451 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 М1 | 1 303 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо