Витяжний вентилятор VENTS M 100 MBT
Відео 26Фото 4 | від 2 139 до 2 432 грн. Порівняти ціни 10 →Розмір:100 мм Продуктивність:98 м³/год Шум:34 дБ Функції:шнурковий вимикач |
Модифікації VENTS M 135
Характеристики
VENTS 100 MBT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS 100 MBT:
- Вага — 0.55 кг
- Споживання струму — 0.085 A
- Модель 100 MBT — двигун без кулькових підшипників
- Модель 100 MBT L — двигун на підшипниках
- Модель 100 M — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель 100 M K — має зворотний клапан
- Модель 100 MT — має таймер вимкнення
- Модель 100 MT K — має зворотний клапан і таймер вимкнення
- Модель 100 MTH — має таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 100 MTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик вологості
- Модель 100 MTP — має таймер вимикання і датчик руху
- Модель 100 MTP K — має зворотний клапан, таймер вимикання і датчик руху
- Модель 100 MB — має шнурковий вимикач
- Модель 100 MB K — має зворотний клапан і шнурковий вимикач
- Модель 100 MBT — має таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 100 MBT K — має зворотний клапан, таймер вимикання і шнурковий вимикач
- Модель 100 MBTH — має таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
- Модель 100 MBTH K — має зворотний клапан, таймер вимикання, шнурковий вимикач і датчик вологості
Де купити VENTS M 100 MBT
Сортувати
Вентс Вентс 100 МВТ | 2 139 грн. |
Вытяжной вентилятор Vents 100 МВТ | 2 140 грн. |
Вытяжной вентилятор Вентс 100 МВТ | 2 139 грн. |
Вентилятори Vents 100 МВТ прес 100110850010 | 2 383 грн. |
Витяжний вентилятор Вентс 100 МВТ прес | 2 383 грн. |
ще пропозиції 5 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо