Витяжний вентилятор VENTS TT 100 Yn
Відео 7Фото 6 |
Модифікації VENTS TT 22
Характеристики
VENTS TT 100 Yn |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора VENTS TT 100 Yn:
- Вага — 1.45 кг
- Споживання струму — 0.21 A
- Модель TT 100 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель TT 100 T — має таймер вимкнення
- Модель TT 100 Y — має регулятор швидкості і канальний датчик температури
- Модель TT 100 Yn — має регулятор швидкості і зовнішній датчик температури (кабель довжиною 4 м)
Де купити VENTS TT 100 Yn
Колір:
Круглий канальний вентилятор Вентс ТТ 100 Ун | 6 125 грн. |
Канальный вентилятор Вентс ТТ 100 Ун | 6 677 грн. |
Канальний вентилятор змішаного типу VENTS ТТ 100 Ун 100520010196 | 6 125 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо