Жорсткий диск Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ
Фото 29 |
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Купити Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ
Усі ціни 27 →Зовнішній жорсткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53195 | 3 367 грн. |
Внешний жесткий диск Verbatim Store 'n' Go Usb 3.0 53195 | 3 305 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2TB Verbatim (53195) 53195 | 3 280 грн. |
Verbatim 2.5" 2TB (53195) | 3 274 грн. |
Verbatim 53195 — Зовнішній HDD Store 'n' Go 2.5" (6.35 см) 2 Tб USB 3.0 чо | 3 280 грн. |
Нічого Жорсткий диск постійно працює, не відключається навіть коли до нього немає звернення. Владимир: користуюся Verbatim 53223 менше місяця |
Добре знайомий вінчестер в новій упаковці
Першопочатково в лінійку Store n Go входили функціональні, але досить непоказні зовнішні HDD. Коли виробники жорстких дисків зрозуміли, що це не тільки інструмент, але і аксесуар, компанія Verbatim оновила лінійку, випустивши окрему дизайнерську версію Store n Go з асиметричними торцями і рифленим, схожим на черепицю покриттям. Якщо чесно, вау-ефекту все одно не вийшло, модники навряд чи побіжать за таким в магазин, але стало виразно цікавіше.
Високі швидкісні показники
Сам диск захований у візерунчастий захисний кожух з пластику темного кольору. Він працює з USB 3.2 gen1 , але підтримує більш олдовий USB другої версії. Він володіє швидкістю обертання шпинделя 5400 обертів за хвилину і показує непогані максимальні показники послідовного читання і запису даних на рівні 118 117 МБ/с відповідно. Це відмінні показники, які практично впираються в стелю можливостей HDD. Для порівняння друга версія Store n Go в кращому випадку доходила до сотні МБ/с в обох напрямках.
Автоматичне відключення при простої
Не можна обійти увагою кілька дуже корисних утиліт від Verbatim. Green Button дозволяє автоматично відключати живлення під час простою, тим самим продовжуючи термін експлуатації вінчестера. А Nero Backup дозволяє сильно спростити і автоматизувати процес резервування потрібних файлів, виставивши розклад. Наприклад, кожну п'ятницю зберігати папки з робочими проєктами. Правда, адекватно ця утиліта працює лише на комп'ютерах з Windows, через заморочок з Time Machine досягти успіху на MacOS у нас на жаль не вийшло.
Модификації Verbatim Store n Go Style 53195
Ціни на Verbatim Store n Go Style 53195 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ | від 2 351 грн. | 32 пропозиції | ||
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ | від 2 959 грн. | 27 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ | від 4 449 грн. | 18 пропозицій |
Там із ним у комплекті йде утиліта, яка нібито налаштовує час відключення диска, але в мене вона не працює. На двох комп'ютерах я цю утиліту запустити не зміг. Крівуче ПЗ.