Жорсткий диск Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ
Фото 29 |
Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verbatim 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verbatim.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ
Усі ціни 17 →Зовнішній жорсткий диск Verbatim Store 'n' Go 4 Tb (53223) | 4 492 грн. |
Внешний жесткий диск Verbatim Store 'n' Go 4 Tb (53223) | 4 450 грн. |
Внешний жесткий диск Verbatim Store'n Go 2.5" (6.35cm) 4TB USB 3.0 Black G | 4 424 грн. |
Verbatim Store 'n' Go 4 TB USB3.0 (53223) Black | 4 461 грн. |
Verbatim Жорсткий диск Store n Go 4TB 5400rpm 8MB 53223 2.5 USB 3.0 Extern | 4 499 грн. |
ще 12 пропозицій
Нічого Жорсткий диск постійно працює, не відключається навіть коли до нього немає звернення. Владимир: користуюся Verbatim 53223 менше місяця |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Verbatim Store n Go Style 53223
Ціни на Verbatim Store n Go Style 53223 |
---|---|---|---|---|
Verbatim Store n Go Style 53194 1 ТБ | від 2 336 грн. | 30 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Style 53195 2 ТБ | від 2 959 грн. | 27 пропозицій | ||
Verbatim Store n Go Style 53223 4 ТБ | від 4 424 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Там із ним у комплекті йде утиліта, яка нібито налаштовує час відключення диска, але в мене вона не працює. На двох комп'ютерах я цю утиліту запустити не зміг. Крівуче ПЗ.