USB-флешка Apacer AH115 32 ГБ
Фото 4 |
Apacer AH115 32Gb 32 ГБ64 ГБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AH115 32 ГБ
Усі ціни 41 →Флеш-накопичувач USB 32GB Apacer AH115 Silver (AP32GAH115S-1) AP32GAH115S- | 163 грн. |
Apacer USB Apacer 32GB AH115 Silver USB 2.0 (AP32GAH115S-1) | 213 грн. |
флеш-драйв APACER AH115 32GB Серебристый AP32GAH115S-1 | 230 грн. |
Apacer 32 GB AH115 Silver AP32GAH115S-1 | 259 грн. |
Флеш-накопичувач USB 32GB Apacer AH115 Silver (AP32GAH115S-1) | 194 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості usb-флешки Apacer AH115 32Gb:
- Ударостійкий і вологозахищений корпус
Модификації Apacer AH115
Ціни на Apacer AH115 |
---|---|---|---|---|
Apacer AH115 32 ГБ | від 159 грн. | 41 пропозиція | ||
Apacer AH115 64 ГБ | від 196 грн. | 47 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →