Powerbank Verico Power Guard XL 10000 (4PW-PLHBK1-NN)
Фото 5 |
Verico Power Guard XL 10000 10000 мАгод20000 мАгод |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Verico 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Verico.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Verico Power Guard XL 10000
Verico 10000mAh Power Guard XL Black 4PW-PLHBK1-NN | 499 грн. |
Verico 4PW-PLHBK1-NN | 412 грн. |
Зовнішній акумулятор Powerbank 10000mAh Verico Power Guard XL Black (4PW-P | 367 грн. |
Verico Power Guard XL 10000mAh Black (4PW-PLHBK1-NN) 103223 | 355 грн. |
Verico Power Guard XL 10000 mAh Black (4PW-PLHBK1-NN) | 429 грн. |
Модификації Verico Power Guard XL 10000
Ціни на Verico Power Guard XL 10000 |
---|---|---|---|---|
Verico Power Guard XL 10000 | від 355 грн. | 5 пропозицій | ||
Verico Power Guard XL 20000 | від 500 грн. | 2 пропозиції |